Mental Hospital III

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 423,3 MB
  • Version 2.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Igor Migun
Mental Hospital III mobil oyununda aksiyonu ve heyecanı yaşamak için kahraman olarak yer alabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Mental Hospital III mobil oyununda aksiyon hiç eksik olmayacak. Sizde bu aksiyonun bir parçası olabilirsiniz. Oyunumuz korkunç bir hastanede geçiyor. Sıkılmadan oyun oynamak isterseniz Mental Hospital III mobil oyunu ile aksiyona başlayabilirsiniz. Nefes kesici bir mücadelenin içerisine girecek ve bu korkunç hastaneye baskın düzenleyeceksiniz.

Psikiyatr bölümünde yatan hastaları kurtarmak için kahraman olmak tam da sizin işiniz olacak. Hastanede çekiş olduğunuz görüntüleri silebilirsiniz, ancak anılarınızı silmek için herhangi bir seçenek yoktur. Bu gerçeklik. Ana karakter bu ölümlü hastaneden canlı olarak mı çıkacak yoksa sakinleri gibi mi hayatının geri kalanında burada sıkışacak mıdır.

Bu korkunç hastanenin sizde bırakmış olduğu izleri silmek sizin elinizdedir. Mental Hospital III mobil oyunu ile sizde heyecanlı bir mobil oyun deneyimi yaşayabilir ve aynı zamanda sıkılmadan oynayabilirsiniz. Oyunun sonunda başarı sizleri bekleyecektir. Etkili bir oyun deneyimi yaşamak için sizde Mental Hospital III oyununa ücret ödemeden sahip olarak oynamaya başlayabilir ve kazanabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Mental Hospital III indir
DİĞER SÜRÜMLER